Originální interaktivní pořad pro předškolní děti a jejich rodiče, který nejen baví, ale nenásilnou a zábavnou formou také inspiruje, jak aktivně trávit volný čas doma i venku. Každý díl je magazínem různých činností, které moderátoři – děti předvádějí a seznamují tak malé diváky s nejrůznějšími dovednostmi. Každou epizodou zpestřují výstupy figurek z kolekce „Krkounů“, kteří do předváděných činností aktivně zasahují a obracejí případné chyby do komické polohy. To pomáhá dětem ve studiu i u obrazovek brát aktivity s nadhledem a netrápit se případným prvotním neúspěchem. Do pořadu integrujeme děti z národnostních menšin nebo s handicapem.

 

Pořad obohacený o soutěže, reportáže a další interaktivní aktivity bude vždy po odvysílání uveden na spřízněných internetových stránkách.

 

Naučit děti zdravému sebevědomí je stejně důležité, jako vštípit jim umění tolerance a respektu k druhým, a to bez ohledu na vzájemné odlišnosti. Děti umějí být přísnými soudci. Je možné jim ale ukázat, o co bohatší bude jejich život, pokud pochopí, že rozdíly a odlišnosti všeho druhu jsou jeho nezbytnou a krásnou součástí.

 

Naučit děti SI KRESLIT, MALOVAT a vůbec výtvarně TVOŘIT!